SPAM


To tutaj powinniście zostawiać spam - reklamy swoich blogów, powiadomienia itp.

Niemal zawsze wchodzimy na blogi, które tu pozostawiacie, ale jeśli zostawisz komentarz u nas, to my na pewno zrobimy to samo na twoim blogu.

63 komentarze:

 1. Dziewczyna po dwóch latach opuszcza szpital psychiatryczny z jedną myślą: zemsta. Tragiczne wydarzenia pozbawiły ją uczuć. Poznajcie Katherine Pierce.
  Chłopak, którego boi się okolica. Jednak po pozorami coś się kryje. Poznajcie Justin'a Bieber'a.
  Z pozoru dwie zupełnie różne osoby. W rzeczywistości są do siebie bardziej podobni, niż im się wydaje.
  Jeden człowiek zamienił ich życie w piekło. Dlaczego?
  tajemnica
  zdrada
  ból
  cierpienie
  przyjaźń
  i oczywiście miłość
  Podobno miłość może zmienić życie. Chcesz wiedzieć jak zmieni ich?

  ineedangelinmylife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nazywam się Nadzieja... Nie wiem czy mam kochać swoje imię czy go nienawidzić ? Los całe życie na przemian dawał mi nadzieję i zabierał wszystko łącznie z nią. Czasem mam wrażenie, że bardziej powinnam mieć na imię Nieszczęście. Od zawsze gdy tylko łapałam odrobinę, cienki promyk słońca, przychodziły burzowe chmury. Nigdy nie doszłam do nieba- prawdziwego szczęścia. Ledwo z swoim promykiem przysiadłam gdzieś między niebem a ziemią, strącała mnie nagła wichura nieszczęścia. Nowy upadek- nowe rany. Los roztrzaskał mi serce, a osoby które kochałam zabrały po kawałeczku odchodząc, zostawiając mnie. Wszystko mnie boli... Czuję się jak niedobite zwierze, które skręca się w agonii jednocześnie chcąc umrzeć i żyć. Do tego te moje dziwaczne włosy i blizny! Naznaczona piorunem, nieszczęściem. Wstaję jeszcze jeden raz, ostatni raz... W końcu co innego mi pozostało? Trochę się jeszcze waham. Moje demony co chwilę łapią mnie za nogi, doganiają mnie gdziekolwiek pójdę, ale ciągle idę dalej. Czy to możliwe, że mi się uda??

  Zapraszam do mnie na: dotyk-pioruna.blogspot.com
  Co jeszcze mogę powiedzieć o fabule? Różnie bywa. Staram się aby zawsze coś było nie tak jak moi czytelnicy sobie to wyobrażają bo przecież nie może być za łatwo ;)

  Astraothia

  OdpowiedzUsuń
 3. Z góry sorki za spam. Chciałabym tylko poinformować o ponownym otwarciu Zwiastunowni Dark Trailer. Potrzebujesz dobrego zwiastuna? A może sam próbujesz swoich sił w tworzeniu filmików i chciałbyś się nieco poduczyć lub wykorzystać swój wolny czas i pokazać, co umiesz? Jeśli tak, to Dark Trailer jest najlepszym miejscem na to! Przyjmujemy amatorów i doświadczonych. Wystarczy tylko wejść na naszą stronę i zapoznać się z regulaminem! Czekamy na ciebie! http://dark-trailer.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 4. -Przykro mi. Robiliśmy wszystko co w naszej mocy panie Tomlinson. Pańska dziewczyna.. - zaczął lekarz. Chłopak pobladł. Jego świat właśnie się zawalił.
  -Dlaczego? - spytał szeptem. Po jego policzkach zaczęły płynąć ciepłe i gorzkie łzy.
  -Panna Calder była zbyt słaba. Nic nie dało się zrobić. - od powiedział.
  -Panie doktorze.. - powiedziała pielęgniarka.
  -Moje najszczersze kondolencje. - skinął głową i ruszył przed siebie. Brunet schował twarz w dłoniach.
  -Panie Tomlinson..? - obok niego pojawiła się ta sama kobieta co przed chwilą.
  -Słucham? - spytał nie podnosząc wzroku.
  -Ktoś chce się z panem przywitać. - Dwudziesto-dwulatek podniósł głowę. Nad sobą zobaczył trzydziestoletnią kobietę z małym dzieckiem na ręku.
  -Proszę. - zabrał od niej małe zawiniątko i wstał.
  -Dziękuje. - szepnął.
  -Do zobaczenia panie Tomlinson. - pożegnała się i zniknęła z pola widzenia szarookiego. Młody ojciec spojrzał na swoją pociechę i westchnął. Ruszył w stronę drzwi wyjściowych. Po drodze spojrzał na ulotki. Jedna z nich przykuła jego uwagę. Ulotka adopcyjna. Wziął ją w dłonie i wyszedł ze szpitala.
  ~~
  -Angel? - moje obserwacje przerwał czyiś głos za plecami. Odwróciłam się.
  -Tak Ojcze? - spytałam patrząc uważnie na mężczyznę.
  -Co robisz? - spytał.
  -Modlę się nad tym chłopakiem. Ma dwadzieścia lat a już został sam z dzieckiem. - westchnęłam.
  -Chcesz mu pomóc? - zadał kolejne pytanie.
  -Nie wiem czy mogę Ojcze.. - szepnęłam.
  -Możesz. Chcesz? - spytał jeszcze raz.
  -Tak, chce. - pokiwałam głową.
  -Więc chodź. - uśmiechnął się. Podążyłam za nim. Doszliśmy do niebieskiego portalu.
  -Tak można? - zdziwiłam się.
  -Każdy ma swojego Anioła, Angel. Proszę.. - podał mi wielką paczkę.
  -Co to? - znów zdziwiłam się.
  -Ludzkie pieniądze. Przydają się. No cóż..Powodzenia Angel. Modlę się za ciebie Aniołku. - przytulił mnie.
  -Dziękuje Ojcze. Nie zawiodę cię! - zachichotałam.
  -Wiem! Pamiętaj chowaj skrzydła! - zaśmiał się a ja razem z nim. Skinęłam głową i weszłam do portalu. Schowałam śnieżnobiałe pióra a moja szata została zmieniona na zwykłe ludzkie ciuchy. Louis'ie Tomlinson'ie właśnie otrzymałeś Anioła.

  http://lullaby-of-heaven.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. "Z rezygnacją patrzę w lustro. Spogląda na mnie z niego blond włosa dziewczyna, jej zielone oczy są smutne. Co się jej dziwić, idzie przecież na igrzyska, na śmierć… Staram się wykrzywić usta w uśmiech, to samo robi postać po drugiej stronie. Sztuczny uśmiech i znów kąciki warg opadają w dół. To ostatnia chwila, w której mogę sobie pozwolić na słabość. I świadkiem jej będę tylko ja i dziewczyna z lustra"
  .Melisa Dayer, szesnastolatka z drugiego dystryktu, taka zawodowa, taka profesjonalna, a jednak słaba. To jest jak bestia, rozrywa ja od środka i nie pozwala raną się zasklepić - psychika. Miecz przekuł jej serce gdy wybrali go, teraz ona idzie walczyć o życie. Czy uda jej się przeżyć? A może załamie się i swoją krwią poznaczy arenę. Wejdź i zobaczy całkiem inne oblicze dystryktu drugiego i ludzi w nim mieszkających.
  Zapraszam
  69-igrzyska-glodowe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. " Myślisz, że chory rozum można odróżnić od chorej duszy? Pytam z ciekawości. Ja miałem chore wszystko. Każdą część ciała. Każdą pojedyncza komórkę. Ale to już minęło. Może nie jestem całkiem zdrowy, ale z pewnością jestem uleczony. Teraz, kiedy cały ten koszmar minął a ja mogę sam podejmować decyzję o tym kim jestem i co robię, czuję się jak prawdziwy człowiek. Nie jak szczur laboratoryjny, na którym wielu z Was próbowało robić eksperymenty. Nie czuję się też jak więzień trzymany w zamknięciu, czym było miejsce pełne ludzi takich jak ja. Jestem sobą. Może i nie jest ze mnie jakiś ideał, nadal staram się panować nad tym wszystkim, ale jest dobrze. Jest naprawdę zajebiście. Pewnie zapytacie jak to się stało, że z potwora przeobraziłem się zwykłego faceta. Otóż... Wystarczyła jedna osoba, by zrobić ze mnie człowieka. To właśnie ona pokazała mi nadzieję na lepsze jutro, chociaż sama w to nie do końca wierzyła. Upadaliśmy i podnosiliśmy się. Nasze życie było jedną niekończącą się przygodą, co doprowadziło nas tutaj. No właśnie...
  Gdzie my tak naprawdę trafiliśmy? "

  Brantford, Ontario. Rampa przy torze trzecim na peronie trzynastym stacji kolejowej w tym mieście jest ulubionym miejscem samobójców.
  On- chory na schizofrenie, samotny, mieszka w ośrodku psychiatrycznym. Ona- sierota mieszkająca z kochającą rodziną, sięgająca po różne używki. Oboje pragną czegoś wyjątkowego, czegoś... Co odmieni ich życie. Jak daleko są w stanie sięgnąć, by to osiągnąć? Czy pragną tego tak bardzo, by zaryzykować wszystko? Czy głosy w głowie chłopaka pozwolą mu normalnie żyć?
  Jak skończy się zderzenie tych dwóch światów? Tego dowiecie się czytając fanfiction COLLISION!

  www.collision-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam na #02! :)

  http://alone-ff-zayn-malik.blogspot.com/ lub http://www.wattpad.com/61942093-alone

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam!
  Blog "Game about freedom" znów aktywny.
  http://thinking-empty.blogspot.com/
  Zayn i Perrie, idealna para od kiedy pamiętamy. Jednak teraz coś się zmieniło, już nie jest tak jak kiedyś. Kto będzie temu winny?
  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Cześć ♥
  zapraszam na fanfiction pt. 'Light'.

  Wiesz, zawsze mówią, że gdy bezpowrotnie znika się z tego świata, widzi się tunel ze światłem na końcu.
  Zabawne.
  Zamiast światła widziała jego twarz.

  >>> http://light-liampayne-fanfiction.blogspot.com/ <<<

  OdpowiedzUsuń
 11. Tak łatwo można zniszczyć wszystko co się budowało przez lata - związek, małżeństwo, rodzinę. Jednakże umiejętności, które się zdobywa zawsze będą z tobą. Na rozstaju dróg stawała niejednokrotnie Taylor. Kobieta o wielu twarzach. Nie da się jej przekupić. Zawsze walczy do końca. Która twarz jest prawdziwa?
  http://gorycz-snu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapraszam na http://kolorowezwiastuny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Co może się zdarzyć, kiedy zbieg okoliczności stawia na swojej drodze nieśmiałą, skrytą dziewczynę i pewną siebie niezdarę?
  Czy uczucie z przeszłości może odrodzić się na nowo?
  Ile jesteśmy w stanie poświęcić dla pociągającego nieznajomego?
  Jakim cudem Hope i Ruby udało się zaprzyjaźnić?
  Jak dużo jeszcze sekretów skrywa "Beyond the Limits"?
  Wszystkiego dowiecie się czytając Nasze opowiadanie.
  http://beyond-the-limits-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Ludzie się go bali, wiedzieli jak mogą skończyć gdy z nim zadrą. Patrząc w jego oczy widzieli ciemność. Ona jako jedyna dostrzegła w nim człowieka. Niewinność, którą ukrywał przed światem. Dla innych Demon, a dla niej Anioł.
  http://special-death-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. NIE STAWIAM NA NUDNE OPISY!!!
  I Phoebe także!
  Phoebe nie lubi nudnych opisów, być może dlatego nie przeczytała większości lektur szkolnych...
  Phoebe sama siebie określa słowami wredna, sarkastyczna... chcesz poznać więcej? Jak by ujęła to sama Phoebe: "W takim razie zapie*rzaj na tego bloga!"
  CHEEKY - czyli opowiadanie o bezczelnej głównej bohaterce, jak i również bezczelnych innych ludziach...
  A co się dzieje, kiedy spotykają się bezczelna dziewczyna i bezczelny chłopak (a jakiż to? Malik, Styles, a może jeszcze ktoś inny...)?

  http://cheeky--fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Isobel i Charlie. Są jak ogień i woda. Co ich łączy? Równie silna nienawiść do siebie nawzajem. Pewien mężczyzna powiedział kiedyś Charliemu: Miłość, nienawiść. Dzieli je taka cienka linia. Wtedy jeszcze nie rozumiał jaka moc drzemie w tych słowach. Niebawem przekonają się o tym oboje. Pewnej feralnej nocy, kiedy zderzą się dwa światy, wywołają lawinę zdarzeń. Będzie to historia o miłości. To historia o miłości od tej gorszej, najbardziej skomplikowanej strony. Słodko-gorzka i prawdziwa.
  ZAPRASZAM: Your perfect imperfections

  OdpowiedzUsuń
 17. Zapraszam na #04 http://alone-ff-zayn-malik.blogspot.com/ !
  Mam nadzieję, że się spodoba i zostawisz po sobie ślad :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 18. Hej, właśnie biorę się za czytanie :)
  Przy okazji zapraszam do mnie http://diirty-miind.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 19. [SPAM] Drzewo genealogiczne Jillian jest tak samo zwariowane jak świat, w który nagle wkroczyła. Moment, w którym pogroziła Erickowi kastracją miał już na zawsze zmienić jej życie. Niecodzienne sytuację to dodatek do i tak trudnego żywota, jaki ona do tej pory wiodła. Na szczęście Jillian jest niezwykle tolerancyjną osobą!
  Pobicie. Włamanie. To normalne w buntowniczym życiu niemal każdego nastolatka!
  Jednak każdy ma jakiś umiar.
  Umiarem Jillian była prawda odnośnie pochodzenia jej matki, bo jeżeli „Jabłko od jabłoni daleko nie pada” oznaczy to, że ona jest potworem i wrogiem każdego herosa?
  http://life-of-heros.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Zapraszam na nowy rozdział!
  Mam nadzieję, że wpadniesz i zostawisz coś po sobie :)
  Buziaki xx
  http://alone-ff-zayn-malik.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 21. Deszcz - najprościej ujmując woda w postaci kropel spadająca na ziemię. Dla innych - największa katorga i zmora, jaką świat wymyślił. Dla niego - chwila spokoju, melancholii i refleksji. Dla niej - zderzenie z czymś nowym, zakazanym i zdecydowanie odmiennym od wszystkich innych wartości, jakie dotąd poznała. Chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób deszcz wpłynął na jej dotąd ułożone życie? Przekonaj się sam czytając FF o Harrym Stylesie w roli głównej.

  http://harry-styles-love-in-the-rain.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Ona - Najzwyczajniejsza, miła, pomocna w świecie nastolatka z przyjaciółmi, kochającymi rodzicami, młodszą siostrą i monotonnym życiem.
  On - Nieufny, groźny, chamski chłopak mający we władzy cały Londyn, a może nawet więcej, żyjący z niebezpiecznej, nielegalnej pasji, za którą dostaje fortunę - wyścigów.
  Co będzie gdy te dwie osoby spotkają się w aberracyjny sposób? Gdy te dwa światy się połączą... Mieszanka wybuchowa?
  Co gdy Ona odkryje jego tajemnicę i dowie się kim są na prawdę?
  Czy on zdoła ją ochronić przez NIMI czy odpuści sobie i odda ją dobrowolnie w ich ręce? Jak zmieni się jej charakter i w końcu: co do niego poczuje?
  Zapraszam na http://fear-of-fear.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Nowy na Alone!
  Zapraszam i bardzo proszę o opinię :)
  Pozdrawiam xx
  http://alone-ff-zayn-malik.blogspot.com/2014/10/06.html

  OdpowiedzUsuń
 24. Scarlett ma tylko 19 lat, a już przeżyła śmierć ojca. Oczywiście było to dla niej trudne, lecz musiała żyć dalej. Przeprowadza się do nowego miasto, idzie do szkoły i tam poznaje przyjaciela chłopaka, który już od roku jej szuka. W końcu poszukiwania zakończyły się pomyślnie dla Harry'ego. By się do niej zbliżyć, przebiera się za Marcela, kujona z innej szkoły. Tylko czeka na odpowiednią chwilę... Na jaką? Dlaczego jej przez tyle czasu szukał? Pytań jest milion, a odpowiedzi znajdziecie właśnie na blogu:
  http://disguise-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. SPAM
  „- Kiedy tylko go znajdę, zabiję go. – wysyczał chłopak przez zaciśnięte zęby.
  - To nie możliwe Harry. – wymamrotałam zaskoczona jego agresją. – Gdzie on jest? Gdzie jest Ashton?”

  Zapraszam na ff z Ashton’em z 5SOS w roli głównej. Pojawił się dopiero prolog i bardzo zależy mi na opinii, by wiedzieć, czy kontynuować pisanie.

  http://arabella-fanfic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Zapraszam na #07 Alone! :)
  http://alone-ff-zayn-malik.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 27. Nowy dom, nowa szkoła, nowi ludzie. Tylko czy to wystarczy, by uchronić się przed przeznaczeniem?
  Marcelina była przekonana, że tak, ale od momentu, gdy pojawia się w jednej z przydrożnych restauracji, wszystko się zmienia. Spotyka tam tajemniczego chłopaka, który wyraźnie daje jej znać, że mściwa siostra, wredne koleżanki czy nawet nadopiekuńczy rodzice, to nic w porównaniu z piekłem jakie on może przed nią odsłonić.
  http://kalinowskam.blogspot.com/
  Zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 28. Jeśli jeszcze czytasz, zapraszam na rozdział. Bardzo Cię proszę o komentarz :) x
  http://alone-ff-zayn-malik.blogspot.com
  http://www.wattpad.com/61942093-alone?d=ud

  OdpowiedzUsuń
 29. Gabriela Harris to wyjątkowa dziewczyna. Trafia do więzienia gdzie poznaje Zayna Malika. Zaciekawiony Gabrielą chłopak chce jej pomóc. Jak to się skończy?
  Zapraszam do czytania. ;)

  „Jak mnie złapali? Złapali mnie przy zbrodni idealnej.”

  http://pleaseletmekill.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 30. Zapraszam na 9!
  Mam nadzieję, że się spodoba i zostawisz po sobie komentarz xx
  http://alone-ff-zayn-malik.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 31. Zapraszam! Na:
  Give-me-achance.blogspot.com
  Oraz where-are-younow.blogspot.com :)
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 32. Pieprzę wszystkie choinki, światełka, bombki, prezenty, bałwany, śnieg i cały ten cyrk, skoro do szczęścia wystarczysz mi tylko Ty.
  Ha, mam pieprzone osiemnaście lat, a nadal brzmię, jakbym urwała się z planety wiecznych dwunastolatków. To chyba przez tę całą miłość, od zawsze wiedziałam, że to źle na mnie zadziała, ale... te niebieskie błyszczące tęczówki... STOP.
  Dwanaście miesięcy. Niby nic, ale wszystko wywraca się do góry nogami. Chcecie zobaczyć jak ta na pozór banalna historia zaczęła mieć swoje istnienie? Zapraszam do wehikułu czasu i... widzimy się za dwanaście miesięcy. Wstecz!

  http://extraordinary-diary.blogspot.com - serdecznie zapraszam na prolog! :)

  OdpowiedzUsuń
 33. Oliver Sykes, znany wokalista, postanawia znów naznaczyć swoje ciało tatuażem. Nie spodziewa się, że w małym studiu spotka dziewczynę, która jedynym spojrzeniem, niemal zwaliła go na kolana. Wiedział, że nie może jej odpuścić. Po prostu wpadł w wodę i zaczął tonąć w uroku.

  http://olivier-sykes-story.blogspot.com/

  Może, że o Zaynie, ale o Oliverze. Zapraszam serdecznie, a ja lecę nadrabiać rozdziału tu u was! <3

  OdpowiedzUsuń
 34. Historia, którą piszę jest opowieścią o zmaganiach ludzi, którzy przetrwali katastrofę i zamach na LA. Mimo koszmarnych wydarzeń starają się zachować resztki normalności i nauczyć od nowa żyć w niesprzyjających warunkach. Poznajemy bohaterów, którzy uciekając przed Czarnymi - czyli sprawcami masakry - założyli osadę w lesie, gdzie ich zdaniem jest najbezpieczniej, i każdego dnia walczą o przetrwanie. Jedzą, co sobie upolują, śpią w wykonanych przez siebie szałasach, a wyprawy do miasta po potrzebne przedmioty stanowią ogromne ryzyko i pokazują bohaterstwo tych ludzi. Wodzem ocalałej szesnastki jest Dan Cardona -urodzony wojownik, męski, wysportowany, pewny siebie facet. To właśnie on pewnego dnia ratuje z rąk Czarnych policjantkę wydziału zabójstw- Catię Morgan. Jak potoczy się ich znajomość? Czy odmienne charaktery pozwolą im razem współpracować? A może załamana porucznik zechce uciec z osady i odnaleźć swojego narzeczonego, który pozostał w mieście w czasie zamachu?

  Zapraszam na opowieść o bohaterstwie, odwadze, strachu, bólu, miłości, przyjaźni, zdradzie i niepewności. Gwarantuję emocje, akcję i szybsze bicie serca; watek romansowy, sensacyjny, obyczajowy, kryminalny i posapokaliptyczny. Różnorodność postaci i zdarzeń.

  Jeśli choć trochę zainteresowałam to zapraszam;) I z góry uprzedzam, że jest około 10 rozdziałów, ale jeśli nie masz ochoty ich nadrabiać, a chcesz czytać na bieżąco, bo zainteresowałam - dysponuję streszczeniem;)

  sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 35. "- Popełniłem mnóstwo błędów, w ciągu tych kilku tygodni. Jeśli jeszcze ty mnie opuścisz, będę nikim. Bez Ciebie jestem nikim. Valerie - złapał za jej drżącą dłoń - Nie zostawiaj mnie samotnego."

  Serdecznie zapraszam na nowe fanfiction poświęcone Harremu -
  http://d-l-m-l-ff.blogspot.com/

  Ily x

  OdpowiedzUsuń
 36. Lubisz czytać?

  Zapraszam do Strefy Czytania, miejsca wprost idealnego dla moli książkowych! :)

  http://strefa-czytania-obowiazuje-wszedzie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. ZAPRASZAM:

  1) Peril || Fanfiction
  i-will-never-forget-you-baby.blogspot.com

  ONA - niepozorna modelka, która bez skrupułów morduje ludzi.
  ON - światowego formatu piosenkarz z wielkim problemem.
  Co łączy tę dwójkę? Przeszłość. Coś, co nigdy nie powinno się wydarzyć. Co się stanie, gdy los ponownie połączy ich drogi? Jedno jest pewne... Nic już nie będzie takie samo, a rozgłos spowodowany przez media może odkryć mroczne tajemnice.
  Zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=SufZmp1CsYg

  2) Wounded || Fanfiction
  wounded-fanfiction.blogspot.com

  "Poczułam mocne szarpnięcie, przez co ze świstem wciągnęłam powietrze zaskoczona gwałtownym ruchem chłopaka. Zanim zdążyłam się odezwać przycisnął swoją dłoń do mojej twarzy i wskazał na niewielką szczelinę między budynkami.
  - Jeszcze cię dorwę! Słyszysz?! Nie uciekniesz przede mną!"
  Zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=jwL1h1JR1_0

  OdpowiedzUsuń
 38. the-elements-keepers.blogspot.com

  Legenda głosi, że tysiące lat temu, we wszystkich wymiarach świata panował chaos. Dlatego wybrano cztery kobiety, które miały mu zapobiec. Kobiety te była nazywane Strażniczkami Żywiołów i dzięki nim do serc ludzkich z powrotem zawitał spokój.
  Ich moce przechodziły z pokolenia na pokolenie, jednak były coraz słabsze, a zło znów przybierało na sile.
  Do czasu kiedy narodziły się one.
  Katherina, Hayley, Diana i Margarett, które kompletnie nie wiedziały o swoim pochodzeniu i mocach.
  Czy uda im się odnaleźć swoje przeznaczenie?
  Myślę, że tę odpowiedź znajdziesz właśnie w tym miejscu.

  OdpowiedzUsuń

 39. incubus-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 40. Wraz z dwoma przyjaciólkami opisujemy książki, filmy, gry oraz różne historie, które wydarzyły się w naszym życiu:
  saint-trinity666.blogspot.com

  Będzie nam miło jak wejdziesz i skomentujesz :-)

  OdpowiedzUsuń
 41. Spokojne życie szesnastoletniej Charlie Midway diametralnie się zmienia, kiedy dziewczyna odkrywa w sobie niezwykły dar: potrafi zobaczyć przyszłość w snach. Wizje nie należą jednak do przyjemnych. Charlie widzi ludzi mordowanych przez dziwne istoty. Na początku za wszelką cenę stara się o nich nie myśleć, ale w końcu postanawia odwiedzić miejsce ze swojego ostatniego koszmaru. Spotyka tam grupkę nastolatków, którzy, jak się okazuje, widzą to, co ona. Dziewczyna wstępuje do tajnej szkoły z internatem, zwanej Akademią, gdzie nieprzeciętna młodzież uczy się, jak wykorzystywać swój dar. Pod wpływem nowego źródła informacji oraz pomocy przystojnego Alexa, Charlie rozwija swoje zdolności do nieznanego dotąd poziomu. Czy w świecie atakowanym przez tajemnicze kreatury jest miejsce na miłość? Czy Charlie zdoła powstrzymać zbliżającą się zagładę ludzkości?

  http://its-only-dream.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 42. "Nie każda umierająca babcia pozostawia po sobie spadek w postaci domu na wsi wraz ze stadem krów i kurczaków..."
  Przeprowadzka z kanadyjskiej metropolii do malutkiej polskiej wsi, gdzie najbliższy sklep znajduje się kilometr stąd? Będzie ciężko.
  http://wesole-kanadyjki.blogspot.com/

  Zapraszam serdelecznie :>

  OdpowiedzUsuń
 43. W One Direction nie dzieje się najlepiej.
  Harry chodzi swoimi ścieżkami.
  Liam i Louis całe dnie przesiadują u swoich dziewczyn, uciekając od problemów.
  Niall próbuje polepszyć relacje niegdyś idealnych przyjaciół.
  A Zayn zaczyna gwiazdorzyć. Trwa to do momentu, gdy po kolejnej bójce w barze, otrzymuje list sądowy. Dwa miesiące pracy społecznej na rzecz Psychiatryka Londyjskiego. Asysta psychologa ma jednak na celu nie tylko ukarać chlopaka lecz również uświadomić mu zatracone wartości.
  Tylko co jeśli to wszystko krzyżuje jedno przypadkowe spotkanie?
  Malia ma problem. Ma mnóstwo problemów. Na ich szczycie figuruje pobyt w Psychiatryku. Nie chce pogodzić się z myślą, że jest chora. Bo przecież nie jest, prawda? Jednak otoczenie uważa inaczej. Rozgoryczona dziewczyna czepia się każdej nadziei na polepszenie swojej sytuacji.
  Tylko co jeśli ta Nadzieja wywoła w jej życiu jeszcze większe zamieszanie?

  http://i-know-you-wanna-be-loved.blogspot.com/p/o-blogu.html
  Serdecznie zapraszam ; )

  OdpowiedzUsuń
 44. http://www.highfivewomans.blogspot.com/?m=1
  Opowiadanie jest przede wszystkim o Zaynie Maliku i Claire Holt.
  Bardzo serdecznie zapraszam do zaglądnięcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 45. Jeśli tego nie lubisz to usuń komentarz :)
  FanFiction o 1D
  http://upadla-i-lowcy.blogspot.com/

  Nie wyjaśnione morderstwa i porwania. Wszystko za sprawą świata paranormalnego. Rada wysyła piątkę Łowców, aby złapali i zabili osobę odpowiedzialną za całe zamieszanie. W czasie ich pobytu dzieją się rzeczy nie wyjaśnione jednak się nie poddają. Po kilku dniach znajdują Upadłą. Aby nie popełnić błędu zaczynają ją obserwować.
  Po zebraniu dowodów prowadzą ją do rady. Jednak to nie jej szukali. Między nią, a jednym z Łowców coś rozkwita.
  Ma ona jednak więcej sekretów niż mogłoby się zdawać.
  Morderstwa, porwania ,tajemnice przeszłości, kłamstwa, wojna i miłość.

  "Przeczytaj uważnie do końca, nie zatrzymuj się na krok dopóki nie zobaczysz, że rzeczy nie zawsze są takie na jakie wyglądają."

  OdpowiedzUsuń
 46. Impreza ktora zmieniła wszystko. Miesiąc w spionczce i 3 kolejne na rehabilitacji. Wygladalam jak worek treningowy.A teraz muszę chodzić na boks żeby nauczyć się bronić. Nie jestem swieta ale on jest 100 razy gorszy.Nieco starszy facet bez uczuć. Czy przetrwam to piekło a moze pieklo okaże się niebem? Jestem Carrie a on? ..
  On ma na imię ZAYN
  " - Nie jestem grzeczna
  - To dobrze bo ja wcale nie lubię grzecznych"
  dangerous-road-malik.blogspot.com
  Opowiadanie mojego autorstwa licze ze pozostawicie po sobie slad ♥
  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 47. Brat Lexi popełnił samobójstwo. Rzucił się z dachu i zapadł w śpiączkę. Lexi jest zdruzgotana i nie może zrozumieć dlaczego to zrobił, w dodatku dzień po tym dostaje list od swojego brata. Chłopak miał jakąś tajemnicę. Tajemnicę związaną z jego nową szkołą i czymś, co uczniowie nazywają Króliczą Norą. Lexi postanawia, że znajdzie odpowiedzi na dręczące ją pytania i zemści się. Ale jedynym sposobem na poznanie prawdy jest przeniesienie się do szkoły brata, jednak zaraz po przekroczeniu progu, zmienia się wszystko.
  Lexi świadomie czy nieświadomie wkracza do niezwykle niebezpiecznej gry, której stawką jest dosłownie wszystko: prawda, sprawiedliwość, miłość oraz życie dziewczyny i jej brata. Królicza Nora wzywa śmiałków na zgubienie, a Lexi musi się dowiedzieć, kto stoi za imieniem Fałszywej Alicji, nim cały znany jej świat legnie w gruzach.
  Kiedy wszystko traci sens, nie masz pojęcia kto jest twoim przyjacielem, a kto zamierza skrócić cię o głowę…

  Zapraszam na http://are-you-alice-girl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 48. Masz wybór, żyjesz przestrzegając reguły albo jesteś buntownikiem.
  Jeśli twoje oczy są szare, jesteś przegranym,
  zielone, pomyśl że mogło być gorzej,
  czarne, nie popełniaj błędu, bo znikniesz,
  brązowe, nie narzekaj,
  niebieskie, los ci sprzyjał,
  złote, ciesz się.
  Gdy słyszysz jak do ciebie strzelają, biegnij i nie odwracaj się. Wszystko zależy od tego czy się nie potkniesz.

  http://only-one-is-brave.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 49. Tajemnice, które skrywamy nie raz przysparzają nam kłopotów. Czy i tym razem tak będzie?
  Zayn i Veronica na pozór bardzo się różnią, ale czy aby na pewno? A co, jeśli okaże się, że to jedna i ta sama osoba? Co takiego ukrywa Malik i dlaczego przebiera się za.....kobietę?

  Fleur Wood to osoba bardzo pozytywna, pomimo tego, iż jej życie to nie bajka. Mieszka z ojcem - właścicielem jednej z większych firm w Los Angeles. Matka zmarła przy porodzie, a rodzeństwa nigdy nie miała. Swoje sekrety powierza najlepszemu przyjacielowi.

  'Coś Ci powiem'-szepnął.
  'Co takiego?'-spytała zaciekawiona.
  'Jestem facetem'-odparł-'Ale to sekret, shhh!'


  Serdecznie zapraszam!! http://my-mystery-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 50. Hej. Przepraszam za spam, ale chciałabym cię serdecznie zaprosić na mojego nowego bloga. A nóż i cię zaciekawi :)

  W Sydney tajemnicza postać ratuje samobójców od śmierci. Przez miejscowe media zostaje nazwana ''Łowcą Samobójców'' i staje się główny tematem wszystkich rozmów.
  Dziennikarka śledcza, Elif Sulivan zostaje wysłana na zupełnie inny kontynent, aby odkryć kto tak naprawdę jest tą chodzącą zagadką. Okazuje się jednak, że nic nie jest takie proste jakie mogłoby się wydawać, a tajemnicze listy, które nadsyłane są od nieznanego adresata to dopiero początek.

  ''-Widzisz te gwiazdy?
  -Ponoć, gdy spada jedna z nich, ktoś na świecie popełnia samobójstwo. Ja nie chce, żebyś ty była kolejna spadającą gwiazdą.''
  Opowiadanie na :
  http://www.wattpad.com/story/30931800
  http://lowca-samobojcow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 51. Serdecznie zapraszam ♥ Przepraszam za spam ♥

  "~`Tego chciałeś?! Do reszty zniszczyć to w co wierzyłam?! Co utrzymywało mnie przy życiu?!.. Wygrałeś... Nie potrafię dalej walczyć... Osiągnąłeś swój cel... Zniszczyłeś mnie...'~

  Oto historia dziewczyny z domu dziecka, która trafiła do rodziny Louis'a. Myślała, że jej życie całkowicie się odmieni... I miała rację... Mimo tego, że rodzice chłopaka opiekują się Meg, Louis z jakiegoś powodu jej nienawidzi i zmienia jej życie w piekło...

  Miłość na przekór zdrowemu rozsądkowi... historia, która stanie się obsesją..."

  http://forbidden-feeling-louistomlinson.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 52. Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712
  Prowadzimy także nabór. Może właśnie czekamy na ciebie? :) http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/
  Pozdrawiamy, załoga recenzowisko

  OdpowiedzUsuń
 53. When Worlds Collide opowiada o życiu nastoletniej Violet Smith, której normalne życie zostało wywrócone do góry nogami, gdy do jej szkoły przenosi się Zayn Malik.
  http://wwc-tlumaczeniepl.blogspot.com/
  Opowiadanie jest tłumaczeniem.

  OdpowiedzUsuń
 54. Nowy Jork.
  Miasto biznesmenów, urzędników,
  zwykłych ludzi i niezwykłych bohaterów.
  Miasto, w którym zło nigdy nie śpi.

  Lilianne King jest szarą obywatelką Stanów Zjednoczonych,
  a jej największym życiowym osiągnięciem było dostanie pracy
  w taniej miejskiej knajpie.
  Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Stave'a Rogersa.
  Dziewczyna nie wie, że ten z pozoru miły i milczący mężczyzna
  jest tak naprawdę podziwianym przez wszystkich Kapitanem Ameryką.


  Kapitan Ameryka-Pierwszy Avenger

  OdpowiedzUsuń
 55. http://tattoo-zayn-malik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 56. http://life-after-death-is-not-the-end.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 57. Zemsta bywa zdradliwa.
  Cassandra, pragnąc jedynie zapłaty za śmierć najważniejszej osoby w życiu, postanawia dostać się jak najbliżej Malika i zabić go. Od jakiegoś czasu nie marzy o niczym innym. Jednak co się stanie, kiedy kobieta pogubi się w swoim starannie ułożonym planie działania? Co się stanie, kiedy ktoś inny postanowi wejść jej w drogę? Czy każdy jest tym, za kogo się podaje?
  http://czarna-dama.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 58. http://the-manageress.blogspot.com/?m=1

  Zapraszam na fanfiction o pięknej Poli, której życie wywraca się do góry do nogami.
  W sumie zawsze miała pecha.

  OdpowiedzUsuń
 59. Serdecznie zapraszam na fanfiction mojego autorstwa ♥
  http://my-country-soul.blogspot.com/
  On- gwiazda znanego zespołu. Ona- właścicielka rancza. Oboje skrywają pewną tajemnicę. Co się stanie kiedy los złączy ich drogi? Czy będą w stanie sobie pomóc? Czy jednak skończy się to jeszcze większym dramatem? Tego dowiesz się czytając moją historię :)

  OdpowiedzUsuń
 60. Zapraszam
  https://www.wattpad.com/story/51169975-game-l-h
  Tamara- zwykłą niezwykła siedemnastolatka o brązowych włosach i niebieskich oczach. Tak jak swoje rówieśniczki uwielbia imprezować zawierać nowe znajomości. Ma pieniądze, popularność, kochającą rodzinę, dwie wspaniałe przyjaciółki i chłopaka.
  Wiedzie idealne życie…
  Do czasu, gdy…
  Zaczyna do niej pisać nieznajomy…
  Informuje ją, że gra z nią w grę…
  A stawką tej gry…
  Jest jej życie…
  -------------------------
  Od: Nieznajomy
  Do: Ja
  Witamy w grze kotku:*

  OdpowiedzUsuń
 61. Przez cały czas miałem ją w myślach. Podeszła do mnie wręcz słaniając się na nogach, jej twarz była napuchnięta od kolejnych ran i uderzeń, a ciało... skóra i kości. Wyglądała ohydnie, odrażająco wręcz, w dodatku płakała jak dziecko, powtarzając jak modlitwę, abym zlitował się nad nią i dał jej to, czego teraz tak cholernie potrzebuje. Dotarło do mnie... Zabiłem Mary Jane.
  http://mendacious-ff.blogspot.com
  Powrót MJ i Zayna. Serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 62. Zapraszam!
  http://worldofgratefulgirl.blogspot.nl

  Nowy dom, nowi członkowie rodziny, nowe miasto. Jak w tym wszystkim odnajdzie się siedemnastoletnia Rose? Co się stanie, gdy w ich domu zamieszka młodszy brat partnera jej matki? Czy spędzanie razem czasu, niewinne rozmowy będą oznaką tylko przyjaźni, czy może jednak czegoś więcej? Jak zareaguje Matt, gdy w życiu dziewczyny pojawi się ktoś inny? Tego wszystkiego dowiesz się czytając opowiadanie "For fear of the future".

  OdpowiedzUsuń
 63. W okrutnym, pełnym anarchii i powojennego chaosu świecie władzę sprawują ci, którym dane jest posiąść wiedzę. A nią dysponują tylko dwie potężne organizacje, które zazdrośnie strzegą swoich tajemnic. Kalena dostaje szansę zostania członkinią jednej z nich - Stowarzyszenia Skrybów, które zachowując pozory wyłącznie naukowej działalności od lat szkoli młodych wojowników. Po ukończeniu trudnego szkolenia szkolenia dziewczyna zmienia się diametralnie. Idee Stowarzyszenia stają się jej bliskie i pragnie pomóc w rozpropagowywaniu ich. Jednak już niedługo światem ma wstrząsnąć kolejna wojna.

  Zapraszam!
  http://wojowniczka-z-kagolanii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Jeśli przeczytałaś nie zaszkodzi ci skomentować.
Każdy, nawet najmniejszy komentarz to wielki buziak od nas! :))